Czerwona Papryczka Design

ul. Skrajna 14b/100-101

41-907 Bytom

 

info@cpdesign.pl

www.cpdesign.pl

 

NIP: 634 26 25 025

Regon: 243212834

 

ING Bank Śląski

14 1050 1214 1000 0091 3430 6720

 

Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem w Polsce:

invotis

INVOTIS jest synonimem kreatywności. To co go wyróżnia to akcesoria domowe, efektowne gadżety i oryginalne prezenty.

Erik Brevé zakładając firmę wraz ze swoim ojcem w 1995 r. od samego początku przywiązywał ogromną wagę do jakości i wysokiego poziomu wykończenia oferowanych przez siebie produktów.

Motto INVOTIS brzmi: „Produkty muszą mieć unikalny wygląd oraz sprawiać, że ludzie stają się uśmiechnięci”.

Zespół INVOTIS składa się z niezwykle kreatywnych i twórczych ludzi, którzy obiecują, że co najmniej 2 razy w roku będą nas wszystkich zaskakiwać nowymi produkami..

FRED - amerykański producent przedmiotów codziennego użytku, które jak sam mówi „muszą być dobrze zaprojektowane, wywoływać uśmiech na twarzy i nie kosztować fortuny”.

Motto firmy brzmi „Mój dom jest moim zamkiem – nie będę zapełniać go śmieciami”.

Produkty FRED są przede wszystkim praktyczne i idealnie nadają się na prezent, imprezę oraz ożywią każde mieszkanie lub biurko w pracy.

Marka została doceniana przez amerykańskie programy telewizyjne, m.in. takie jak: Today Show, Good Morning America, Rachel Ray, Oprah oraz prasę Newsweek, Food & Wine, Wired, Women’s Health.


OTOTO - młody i ambitny zespół projektantów z Izraela. W swojej pracowni w Tel Aviv torzą niezwykle oryginalne i praktyczne przedmioty.


"Czasem pojawiają się pod pryszniczem, czasem gdy stoimy w korku i często pojawiają się w snach. Nie pojawiają się codziennie, ale kiedy to robią jesteśmy nimi zachwyceni.

DOBRE POMYSŁY SĄ RZADKIE, ALE KIEDY NA NIE WPADNIEMY TO LUBIMY SIĘ NIMI DZIELIĆ"

QUALY - marka wywodzi się z Tajlandii i to właśnie tam projektowane są wszystkie, cudowne produkty. Większość z nich nawiązuje do fauny i flory wprowadzając do mieszkań i biur nutę natury.

Miłe i kolorowe wykończenie sprawia, że produkty QUALY oprócz praktycznych funkcji wywołują również uśmiech na twarzy. Marka stawia na ekologię, dlatego wszystkie opakowania pochodzą w 100& z recyklingu a do nadruku używany jest naturalny tusz sojowy.

  Zapraszamy do współpracy!